Zespół Szkół
im. Mikołaja Kopernika

ul. Racławicka 2
66-620 Gubin
tel./fax 068 455 81 46

e-mail: jjedynkagubin@poczta.fm
Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej
14 października 2013r.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
składamy najserdeczniejsze życzenia: uśmiechu, nigdy nie gasnącego optymizmu, szczęścia, zapału do twórczej pracy, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

    Oto nadszedł jeden z piękniejszych dni w roku szkolnym: Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Zainicjowana przez Stanisława Staszica i Hugo Kołłątaja Komisja, powstała formalnie na mocy uchwały Sejmu 14 października 1773. Stała się wyjątkową w dziejach Europy instytucją, pierwszą w Europie władzą oświatową na wzór dzisiejszego ministerstwa oświaty. W ten dzień przywołujemy najpiękniejsze wspomnienia związane z Waszym zawodem, Waszą misją. Z pewnością każdy z nauczycieli ma w sercu, w pamięci takich uczniów, czy choćby takiego ucznia, który przysporzył mu splendoru, był powodem dumy i radości.
    Przygotowaliśmy dla Was chwilę wytchnienia od codzienności. Mamy nadzieję wywołać na Waszych twarzach uśmiech czy choćby uśmieszek… W przepiękny październikowy dzień uczniowie z naszej szkoły podziękowali pedagogom za ich trud.  Przed nauczycielami wystąpiły dzieci z grupy teatralnej „Zielona Gęś” oraz uzdolnione muzycznie dziewczynki z zespołu wokalnego „Wesołki”. W tym dniu nie zabrakło szczerych życzeń, kwiatów i dobrych wspomnień.


Biblioteka
Pielęgniarka
Świetlica sp
Świetlica gimnazjum
Samorząd Szkolny
Uroczystości szkolne
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy i zawody
Podręczniki
Klasa bez wagarów
Najlepiej czytająca klasa
SKO
Sport
Galeria sp
Galeria gimnazjum
1% podatku dla szkoły