Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
PRZEŁAJOWY CROSS ŻAGAŃSKI

W Żaganiu 29 marca 2014r. po raz 40 już rozegrany został Cross Żagański. Jak widać impreza ta ma już swoją wieloletnią tradycję, nie dziwi zatem duże zainteresowanie biegaczy z terenu województwa i całego kraju. W gronie startujących na dystansie 2 kilometrów dziewcząt wystartowała zawodniczka Gimnazjum nr 1 trenująca w klubie LLKS Gubin, Natalia Liczbińska. Sportową rywalizację nasza zawodniczka  zakończyła na bardzo dobrym, czwartym miejscu.

W biegu na 3 kilometry dla chłopców 15-letnich i młodszych, drugą lokatę wywalczył Maciej Węglarz, który miejsca na najwyższym stopniu podium musiał ustąpić o dwa lata starszemu Patrykowi Ciecierskiemu z Astry Nowa Sól. Na piątym miejscu w tej samej grupie wiekowej bieg ukończył Kacper Jasion.

Ostatnim akcentem przygotowanym przez organizatorów w tegorocznej imprezie było losowanie nagród ufundowanych przez licznych sponsorów, a rozlosowanych pomiędzy uczestników żagańskiego Crossu. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do naszej zawodniczki Natalii, która stała się właścicielką sprzętu AGD wartości blisko 500 zł.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!!