Zespół Szkół
im. Mikołaja Kopernika

ul. Racławicka 2
66-620 Gubin
tel./fax 068 455 81 46

e-mail: jjedynkagubin@poczta.fm
Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
Wspólna zabawa biegowa z BbL Gubin.

Tata Michała pasjonuje się biegami, sprawiają mu wielką przyjemność i satysfakcję. Należy do "Stowarzyszenia Gubin Biegam bo Lubię" i z powodzeniem startuje w zawodach. Poszliśmy zobaczyć...

W sobotę 13 września 2014r. uczniowie klasy IIa SP1 wybrali się na Stadion Miejski w Gubinie. Spotkali się tam z grupą treningową „Stowarzyszenia Gubin Biegam bo Lubię”. Na stadionie dzieci przywitał trener p. Adam Kaczmarek i zastępca burmistrza p. Justyna Karpisiak, która również uczestniczyła w treningu. Uczniowie wspólnie z zawodnikami wzięli udział w rozgrzewce. Następnie sportowcy powrócili do właściwego treningu, a dzieci uczestniczyły w zabawach biegowych na stadionie i specjalnie dla nich przygotowanych konkursach i zawodach sportowych z nagrodami. Fundatorami nagród byli: PKO BP (sponsor akcji „BbL”, współtwórca Szkolnych Kas Oszczędności) oraz „Stowarzyszenie Gubin BbL” .
Po chwili odpoczynku mali sportowcy mieli możliwość obejrzenia kolekcji koszulek biegowych, medali, numerów startowych i innych akcesoriów związanych z bieganiem. Gospodarze spotkania odpowiadali na pytania ciekawskich maluchów.
Po zajęciach rodzice uczniów zaprosili wszystkich na wspólnego grilla.
Na pożegnanie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz swój własny numer startowy. Spotkanie było bardzo udane – umówiliśmy się wstępnie na następne.
Stowarzyszenie BbL Gubin zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych treningów w każdą sobotę o godz. 9.30. Aktualne informacje o miejscu treningu i wszelkie zmiany można znaleźć na profilu facebookowym akcji:  https://www.facebook.com/GubinBiegaBoLubi

Galeria


Biblioteka
Pielęgniarka
Świetlica sp
Świetlica gimnazjum
Samorząd Szkolny
Uroczystości szkolne
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy i zawody
Podręczniki
Klasa bez wagarów
Najlepiej czytająca klasa
SKO
Sport
Galeria sp
Galeria gimnazjum
1% podatku dla szkoły