Zespół Szkół
im. Mikołaja Kopernika

ul. Racławicka 2
66-620 Gubin
tel./fax 068 455 81 46

e-mail: jjedynkagubin@poczta.fm
Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
„Tak się bawi, tak się bawi Jedynka!” - bal gimnazjalistów

Egzaminy zdane, świadectwa wypisane, poloneza czas zacząć…
24.05.2014r.uczniowie klas trzecich wraz z Dyrekcją Szkoły i Gronem Pedagogicznym świętowali zakończenie nauki w Gimnazjum nr 1. Uroczystość ta została przygotowana przez rodziców, którzy zadbali o to, aby bal stał się wyjątkową chwilą w życiu naszej młodzieży.
Najbardziej wzruszającym momentem był polonez wykonany przez uczniów, a przygotowany pod czujnym okiem p. Doroty Hajnas. Niejedna łza zakręciła się w oczach rodziców obserwujących taniec swoich dzieci, ubranych odświętnie, takich poważnych i dorosłych. Później było przemówienie p.dyr. Doroty Grzelak, życzenia i dobra zabawa do północy, w trakcie której na trzecioklasistów czekało wiele atrakcji: był olbrzymi, przepyszny tort, szampan, świetna muzyka, zabawy inspirowane przez DJ-a. Nie zabrakło oczywiście przysmaków, którymi posilali się uczniowie, były lody z bitą śmietaną, ciasta domowe, owoce, słodycze i tak lubiana przez wszystkich pizza.
Nic więc dziwnego, że o północy, mimo zmęczenia, trudno się było rozstać. Taki bal jest przecież tylko raz w życiu!
Rodzicom: p. Aleksandrze Rogatce, p. Małgorzacie Żukowskiej, p. Ewie Cierpickiej, p. Małgorzacie Raczkowskiej, p.Grzegorzowi Żemło, p. Januszowi Woźniakowi, p. Włodzimierzowi Łobockiemu,  p. Barbarze Jabłońskiej i p. Halinie Polańskiej serdecznie, w imieniu wszystkich uczestników balu, dziękujemy - za zrozumienie potrzeb szkoły, za otwarte, pomagające serce i wsparcie, które otrzymaliśmy od rodziców nie tylko przy organizacji balu, ale także w ciągu trzech lat nauki naszych uczniów. Dziękujemy!
Biblioteka
Pielęgniarka
Świetlica sp
Świetlica gimnazjum
Samorząd Szkolny
Uroczystości szkolne
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy i zawody
Podręczniki
Klasa bez wagarów
Najlepiej czytająca klasa
SKO
Sport
Galeria sp
Galeria gimnazjum
1% podatku dla szkoły