Zespół Szkół
im. Mikołaja Kopernika

ul. Racławicka 2
66-620 Gubin
tel./fax 068 455 81 46

e-mail: jjedynkagubin@poczta.fm
Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
 "VOLLEYMANIA"

Dnia 26 maja 2014r. odbył się turniej na orlikach z serii "VOLLEYMANIA". W turnieju mini piłki siatkowej wzięła udział młodzież ze szkół podstawowych. Na orliku przy ul. Roosevelta grali uczniowie klas piątych, natomiast na orliku przy ul. Piastowskiej młodzież klas szóstych. W skład zespołu wchodziły 2 dziewczynki i 2 chłopców, czyli tzw."miksty". Gra toczy się na skróconych boiskach, niższej wysokości siatki i do 21pkt., z przewagą 2pkt.
Pogoda nam dopisała. Zespołów było sporo. Nasza szkoła wytypowała po 2 zespoły w kategorii klas 6. i 2 zespoły w kategorii klas 5. Opiekunami zespołów była p.Dorota Hajnas i p.J Kotapski. Jedna z naszych czwórek klas piątych w składzie: K.Wachowicz, D.Lisiecka, D.Maciejewski i P. Saletrowicz zakwalifikowała się do ścisłego finału, w którym to minimalnie przegrała walkę o III miejsce z drużyną z SP-2 Gubin 20:22. Młodzież bardzo przeżyła tę porażkę, ponieważ prowadziła przez prawie cały mecz i dopiero w końcówce dała się pokonać przeciwnikom. Zdaje się, że stres i presja przesądziły o wyniku. W składzie drugiego mikstu w kategorii klas piątych byli następujący uczniowie: P. Szczerbanowicz, Z. Krupińska, J. Grzelak, D. Szpyt.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe koszulki i dyplomy oraz słodycze i wodę, które ufundował organizator imprezy. Natomiast jeden z rodziców, pan D.Aristow, ufundował lody dla wszystkich naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy :)

Zwycięzcy tegoż turnieju otrzymali dodatkowo medale i puchar za I miejsce
Biblioteka
Pielęgniarka
Świetlica sp
Świetlica gimnazjum
Samorząd Szkolny
Uroczystości szkolne
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy i zawody
Podręczniki
Klasa bez wagarów
Najlepiej czytająca klasa
SKO
Sport
Galeria sp
Galeria gimnazjum
1% podatku dla szkoły