Zespół Szkół
im. Mikołaja Kopernika

ul. Racławicka 2
66-620 Gubin
tel./fax 068 455 81 46

e-mail: jjedynkagubin@poczta.fm
Historia Dokumenty Terminy zebrań Pedagog SP nr 1 Osiągnięcia Terapia logopedyczna
Rekrutacja Plan lekcji Terminy rad pedagogicznych Pedagog gimnazjum Projekty Gabinet terapeutyczny
Aktualności
Mikołajki w klasie V

Szkoła stawia na rodziców. Bez ich zaangażowania nie byłaby możliwa właściwa praca. Pamiętając o tym realizujemy zadania w ramach kampanii „Postaw na Rodzinę”. W piątkowy wieczór 6.12.2013r. nauczycielki Marzena Świderska i Anna Macewicz-Żuk zorganizowały, dla uczniów klasy piątej i ich rodziców, imprezę mikołajkową. Było ciekawie i wesoło.

 
  Uczestnicy walczyli o czekoladowe Mikołaje wykazując się wiedzą o szkole, różnymi sprawnościami i codziennymi umiejętnościami, jak chociażby rozpoznawanie jajek surowych i ubicie piany. Zwycięska drużyna zdobyła po 4 Mikołaje dla każdego uczestnika.
Po humorystycznej części wspólnych zabaw uczestnicy zajęli się konsumpcją smacznego ciasta i zdrowych owoców. Ale to nie był koniec niespodzianek, bowiem przybył najprawdziwszy Mikołaj z workiem prezentów dla uczniów i drobnymi niespodziankami dla rodziców.
 
Poza dobrami dla ciała i duszy rodzice mogli zapoznać się z materiałami poglądowymi wskazującymi na priorytetową rolę rodziny w wychowaniu dziecka. Zorganizowanie spotkania w takiej formie było możliwe przy wsparciu Pani Izabeli Ratajczyk-pełnomocnika ds. uzależnień przy UM W Gubinie, za co serdecznie dziękujemy.
Biblioteka
Pielęgniarka
Świetlica sp
Świetlica gimnazjum
Samorząd Szkolny
Uroczystości szkolne
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy i zawody
Podręczniki
Klasa bez wagarów
Najlepiej czytająca klasa
SKO
Sport
Galeria sp
Galeria gimnazjum
1% podatku dla szkoły